Menü
Alışveriş Kartınız

150 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

Teslimat ve Kargo | Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'ye kargo bedavadır. Bununla birlikte, 'Kapıda Nakit Ödeme' ve 'Kapıda Kredi Kartı İle Ödeme' seçeneğini seçerek sipariş verirseniz,  ek olarak 10 TL kapıda ödeme ücreti kargo şirketi tarafından tahsil edilir.

Siparişlerinizin teslimat süreleri, kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık göstermektedir.Merkez ilçelere ortalama 2-3 gün içerisinde ulaşmakta köy kasaba ya da belde de bulunuyorsanız 5-6 günü bulmaktadır.

Sipariş durumunuzu 2 şekilde öğrenebilirsiniz.

Modadiye hesabınıza giriş yapın. Sağ üst köşede yer alan kullanıcı simgesi üzerine gelerek açılan bölümden 'Siparişlerim' butonuna tıklayın. Siparişinizin durumunu buradan kontrol edebilirsiniz.

Üyeliğinizin bulunmaması durumunda, siparişinizi, gönderilen onay e-postası ya da SMS bilgilendirmesindeki kargo takip bağlantısı yoluyla takip edebilirsiniz.

Cumartesi günleri kargo firmaları kısıtlı olmak üzere dağıtım yapılmaktadır. Pazar ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz geri döner. Kargonuzu Sipariş takip bölümünden takip edebilirsiniz.

Kargo şirketinden paketinizi teslim alırken gönderide açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer paketiniz hasar görmüş bir şekilde gelmiş ve içerisindeki ürün/ürünler eksik ise, kargo firmanızdan hasar tespit tutanağı alarak firma yetkililerine durumu bildiriniz.

Gönderilerimizde sözleşmeli olduğumuz kargo firması Yurtiçi ve Ptt kargodur.Teslimat ve Kargo | Sıkça Sorulan Sorular