Menü
Alışveriş Kartınız

150 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava

İade İptal ve Değişim | Sıkça Sorulan Sorular

Henüz kargolanmamış siparişinizi "Sipariş Takip" bölümünden iptal edebilirsiniz. Siparişiniz kargolandıktan sonra ürünü almaktan vazgeçerseniz, kargoyu teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Böyle bir durumda ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak talebinize göre iade yada stoklar dahilinde değişim işlemi yapılacaktır.İade işlemini gerçekleştirmek için ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan KOLAY İADE butonuna tıklayıp açılan sayfadaki iki adımı takip etmeniz gerekmektedir. İade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için "Mesafeli Satış Sözleşmesi" bölümündeki iade koşullarına bakınız.

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir nedenden dolayı iade etmek isterseniz, teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

İadelerinizi aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.

Şirinevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Cad. Mert Yıldırım İş Hanı No:22-28, 

Bahçelievler, İstanbul 

Banka / Kredi Kartı ile yaptığınız siparişlerinizde ücret iadesi ödemeyi yaptığınız kartınıza yapılacaktır.  Kapıda ödeme siparişlerinizde ise ücret iadesi için TR ile başlayan 26 haneli IBAN numaranızı iade talep formunun "arıza yada diğer detaylar" bölümüne yazmanız gerekmektedir. İadeniz onaylandıktan sonra 14 iş günü içinde ödemeniz gerçekleşir. 

Hediye ya da kampanyalı ürünler için iade süreçleri promosyona göre farklılık gösterir. Bilgi için Müşteri Hizmetleri Merkezi'ni arayabilir veya destek@modadiye.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Kampanya kapsamındaki ürün iadesi durumlarında, indirim tutarı toplam iade bedelinden kesilerek ödeme yapılacaktır.

Ödemenizi kredi kartına taksit seçeneği ile yaptığınızda, ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay kredi kartınıza iade edilecektir. Bu prosedür Modadiye tarafından değil, bankanız tarafından belirlenmiştir.

İade İptal ve Değişim